Využijte CHAD regál v moderním designu černé barvy jako stylový doplněk interiéru

Regál je nezbytnou součástí každého moderního interiéru. Umožňuje nám ukládat knihy, dekorace, nebo drobné předměty. Kromě své praktičnosti představuje důležitý prvek v dekoraci a ovlivňuje celkový dojem z místnosti. Proto je důležité vybrat si regál, který bude nejen praktický, ale i stylový.

Regál Barva: černá

Jedním z nejmodernějších designů na trhu je CHAD regál v černé barvě. Jeho minimalismus, čistota a přitom výraznost dokáže oslovit nejen klasické zákazníky, ale i ty, kteří vyhledávají moderní urbanistické trendy. Černá barva regálu je jednoduchá a přitom plná charakteru, což umožňuje jeho snadné zařazení do interiéru.

Rozměry (šxhxv):

– vertikální poloha regálu – 68,5 x 161,3 x 25 cm;

– horizontální poloha regálu – 156,3 x 73,4 x 25 cm

Tyto rozměry dovolí jak umístění většího množství knih, tak vystavení drobných předmětů, jako jsou rostliny nebo ozdobné figurky. Prostor nezbytný k instalaci regálu není přílišně velký, což umožňuje jeho umístění i do menších bytů a kanceláří.

Materiál: laminovaná DTD

Laminovaná DTD je materiál, který se často používá k výrobě nábytku. Je to osvědčený materiál, který se vyznačuje vysokou odolností, přispívá k vyšší životnosti výrobku a snadnou údržbou. To vše jde ruku v ruce s kvalitou a spolehlivostí výrobku.

Regál je možné umístit do prostoru, jelikož je jeho zadní strana rovněž ohraněná páskou.

CHAD regál je velice univerzálním nábytkem, protože ho můžete umístit do jakéhokoliv prostoru díky jeho ohraněné zadní straně. Díky tomu můžete vymezit svůj účel, jakým bude regál v interiéru plnit.

Vyvážené proporce a skloubení černého barevného provedení představují u regálu CHAD perfektní spojení designu, špičkové materiálové svébytnosti a praktičnosti pro Vaše prostředí.

CHAD regál

Dodání v demontu

CHAD regál bude dodán v demontu, což umožní snadné přemístění regálu a instalaci v menších prostorách. Montáž regálu je velice jednoduchá a celý proces zdárně zvládne i méně zkušený uživatel s nábytkem.

Záruka 24 měsíců

CHAD regál se vyznačuje kvalitou a prací s prvotřídním materiálem. Z vlastní zkušenosti prodávající víme, že se klienti vrací s možností získání dalších kousků nábytku a věří, že tato záruka poskytne klientům pocit jistoty a spokojenosti s výrobkem.

Využijte CHAD regál, který si můžete zakoupit na našich stránkách zde, jako perfektní stylový doplněk pro Váš domov nebo kancelář.