Tmavě modrá boxspring postel s úložným prostorem 140×200 cm od Echaveria – Mazzini Beds

Pořiďte si novou postel Echaveria v moderním a praktickém designu od značky Mazzini Beds. Postel vyniká nejen svojí elegancí, ale také velkým úložným prostorem, umístěným pod oběma lůžky.

echaveria postel

Materiál a barva postele

Postel Echaveria je k dispozici v několika barvách, včetně elegantní tmavě modré, která působí velmi decentně, ale přitom moderně. Celý kovový rám obalují kvalitní textilní potahy, které jsou velmi příjemné na dotek.

Pokud nevíte, zda se Vám tato postel hodí do Vašeho interiéru, můžete si nechat zaslat barevný vzorek a tím pádem se ujistit, zda je tato tmavě modrá barva tou pravou.

Úložný prostor

Jedním z největších kladů této postele je velký úložný prostor, který je umístěn pod oběma lůžky. Do tohoto úložného prostoru můžete uložit nejen přikrývky, ale také sezónní kousky nebo například oblečení.

Díky tomu, že postel stojí na nohách, můžete prostor pod postelí využít naplno, aniž byste se museli sekat a šroubovat.

Proč je úložný prostor pod postelí výhodou?

Úložný prostor pod postelí bývá u většiny z nás plný prachu nebo jiných nečistot. Pokud si tedy budete mít kde úklidové pomůcky, jako jsou vysavače, nebo prachovky, budete doslova nadšení.

Prostor pod postelí se dá také využít jako místo, kam si můžete schovat různé věci, které nechcete mít na očích. A když se Vám už nebude chtít ničit se s tím, kde co máte, jen vytáhnete z postele přikrývku, povlak, prostírání…a vše ostatní.

Středně tvrdá matrace

Když je dobrá postel, nesmí yogumovat matrace. A tato tomu není jinak. Součástí balení je vynikající matrace, která se postará o vaše záda a zajišťuje pohodlný spánek.

Matrace se dokáže přizpůsobit ergonomii vaší postavy a tedy má příznivý vliv na kvalitu vašeho spánku. Protože každopádně pokud nevyspíte, má to špatný vliv na celý váš den a na vaše snažení.

Tedy, postarajte se o dostatečný a klidný spánek. Kupte si kvalitní postel.

Topper

Aby byl váš spánek maximálně pohodlný, nesmí chybět ani topper. Tento nízký krycí pěnová matrace poskytuje ochranu před náporem nečistot a potu a tím pádem prodlužuje životnost vaší matrace.

Nenechte si tuto postel ujít. Vyberte si svou oblíbenou barvu a už si nemusíte pořizovat další úložný prostor. S touto postelí značky Mazzini Beds máte vše v jednom a ráno se už nebudete muset potýkat s tím, kde co máte.

Klikněte zde, abyste se dostali přímo k produktu: https://www.crosta.cz/produkt/tmave-modra-boxspring-postel-s-uloznym-prostorem-140m200-cm-echaveria-mazzini-beds