Tmavě hnědý dubový jídelní stůl Rowico Brooklyn: dokonalá volba pro vaši jídelnu!

V jednoduchosti je krása, v preciznosti nádhera. Vybavte svůj domov kvalitním jídelním stolem z dubového dřeva, který se rázem stane nejoblíbenějším místem celé domácnosti. Slavnostní obědy, opulentní pozdní snídaně a večeře pro přátele.

Svým minimalistickým designem odkazuje ke skandinávsky čistému interiéru, svou majestátností se ale hodí do domácnosti zařízené v jakémkoli stylu.

Tmavě hnědý dubový jídelní stůl Rowico Brooklyn – produktová stránka

Pojďme si představit vlastnosti tohoto nádherného stolu. Pokud hledáte kvalitní a stylový stůl, určitě budete nadšení z tohoto produktu. Je vyroben z kvalitního dubového dřeva, které je velmi odolné a vydrží vám mnoho let.

Velikost: Tento stůl má rozměry 220 x 95 cm. To znamená, že se na něj pohodlně usadí až 10 lidí, takže je ideální pro velké rodiny a společenské události.

Design: Tento stůl je opravdu velmi elegantní a skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru. Tmavě hnědá barva dodává celkovému vzhledu stolu mnoho úrovní elegance, zároveň ale vypadá velmi přirozeně a organicky

Jednoduchá údržba: Díky kvalitnímu materiálu je tento stůl velmi snadno udržovatelný. Jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem a případné skvrny odstraňte mýdlovou vodou.

Pokud vás tento stůl zaujal, určitě se podívejte na jeho produktovou stránku, kde najdete všechny detailní informace o tomto produktu.

Pořiďte si přídavnou desku pro maximální pohodlí

A pokud vám stůl není dostatečně velký, můžete si k němu pořídit přídavnou desku, díky které už nikdy neodmítnete jediného hosta k večeři.

Když se chystáte na slavnostní oběd nebo večeři, nikdy nevíte, kolik hostů se nakonec objeví. Díky přídavné desce ale můžete své hosty vždy přivítat s otevřenou náručí. Přídavná deska je rovněž vyrobena z kvalitního dubového dřeva a pasuje perfektně k hlavnímu stolu.

Výhody přídavné desky:

  • Přídavná deska je velmi snadno přidatelná k hlavnímu stolu
  • Pojme dalších 4-6 hostů
  • Je vyrobena z kvalitního dubového dřeva, stejně jako hlavní stůl
  • Pasuje rovněž barevně k hlavnímu stolu

Pokud se rozhodnete pro tuto volbu, určitě nebudete litovat. S přídavnou deskou budete moci pozvat více hostů a věnovat se přitom jen tomu nejlepšímu – dobrému jídlu a skvělému společenství.

Závěr

Stůl je nejvýznamnějším kusem nábytku v jídelně a zaslouží si opravdu důkladnou pozornost. Pokud toužíte po dokonalém kousku nábytku, který dokáže zaujmout svoji precizností i krásou, pak je Rowico Brooklyn ta nejlepší volbou. Vyberte si stůl, který bude těšit nejen vás, ale i vaše hosty!

Nemusíte shánět stůl na mnoho různých místech, stačí navštívit produktovou stránku produktu Rowico Brooklyn na našem e-shopu a můžete si přímo z pohodlí vašeho domova objednat tento úžasný kousek nábytku.