Stylový kontrast pro vaši ložnici: Oboustranný prošívaný přehoz DIANA v šedém provedení 160 x 200 cm

Marně přemýšlíte nad tím, co chybí vaší posteli? Potřebujete přehoz, protože ten vykouzlí velké divy. Stačí jej upravit na postel a rázem získává ložnice úplně jiný a moderní vzhled.

Přehoz pro každý interiér a styl

Přehoz je moderní a velmi stylový, padne do každého interiéru a do každého stylu – boho, industry, vintage i mnoho dalších. Podtrhne interiér a dodává mu na dokonalosti.

Skvělý pomocník při úklidu

Skvěle pomůže při rychlém úklidu, stačí ho přes postel přehodit a rázem máte uklizeno.

Oboustranný a praktický přehoz

Přehoz je oboustranný a příjemná světle i tmavě šedá barva vám dává prostor pokaždé využít jinou stranu a vytvořit tak jiný interiér. Elegantní a moderní prošívání připraví neotřelý vzhled, který si vaše ložnice zamiluje.

Víceúčelový využití

Přehoz může být využit třeba také jako deka nebo podložka pro miminko. Chrání postel a lůžkoviny před prachem a roztoči.

Zkombinujte s dalšími doplňky

Kombinujte přehoz s dalšími doplňky, jako jsou polštáře a deky ve stejném barvě a stylu, a vytvořte tak dokonalý look vaší ložnice.

Zakoupit zde: Oboustranný prošívaný přehoz DIANA v šedém provedení 160 x 200 cm

Oboustranný prošívaný přehoz DIANA

Přidejte do své ložnice špetku elegance a modernosti s oboustranným prošívaným přehozem DIANA v šedém provedení. Budete se na něj těšit každý večer a po ránu vám udělá radost pohled na dokonalý styl vaší ložnice.