Sada 6 sklenic na brandy Crystalex Claudia, 250 ml – luxusní doplněk pro Vaší domácnost

Nádobí značky Crystalex se vyznačuje jak líbezně čistým zvukem, tak i vysokou mechanickou odolností. Je vyrobené z krystalínu, který neobsahuje stopy olova a je zdravotně nezávadný. Mimo to nemá žádné odlesky, lehce tak pozvedne vše od aperitivu, až po sklenici dobrého vína.

Proč si vybrat tuto sadu sklenic na brandy?

Tato sada sklenic na brandy Crystalex Claudia, 250 ml je skvělým doplňkem do každé domácnosti. Pokud rádi vaříte a hostíte své přátele a rodinu, určitě si tuto sadu sklenic zamilujete.

Sada sklenic na brandy je vyrobena z krystalínu a tak poskytuje mix důležitých parametrů, z nichž vynikají brilantnost a perfektní propustnost světla. V kombinaci s krystalicky čistým zvukem, který sklo při konzumaci vydává, vytváří skvělou atmosféru pro degustaci oblíbeného alkoholu.

Zvláštnosti sklenic

Sklence mají speciální elegantní tvar pro dokonalou koncentraci vůní a při ochutnávání s jemným zakulacením, což z nich dělá ideální sklenici pro brandy a další destiláty. Díky vysoké odolnosti krystalínu jsou sklenice i vhodné do myčky na nádobí.

Tato sada obsahuje šest sklenic Crystalex Claudia o objemu 250 ml, které jsou krásně tvarované a mohou být výborným dárkem pro Vaše blízké či přátele.

Jak se postarat o sklenice

Pro zachování krásy a odolnosti sklenic doporučujeme dodržovat následující pokyny:

  • Po použití důkladně opláchnout vodou
  • Vynechat čištění abrazivními pastami
  • Mytí pouze v myčce určené pro sklenice
  • Skladování na mírněji plněném místě, aby nedocházelo k nárazům

Přestaňte používat levné sklenice na brandy, které se snadno rozbijí a které nevytváří dokonalou atmosféru pro degustaci alkoholu. Pořiďte si tuto sadu sklenic na brandy Crystalex Claudia, 250 ml, která vám snadno zpříjemní všechny vaše příležitosti.

Sada 6 sklenic na brandy Crystalex Claudia

Nabízená sada je nyní k dispozici na www.maliboo.cz. Navštivte nás a objednejte si svou sadu sklenic ještě dnes!