Revoluční vanová baterie Hansgrohe Metropol bez podomítkového tělesa chrom 32548000

Revoluční vanová baterie Hansgrohe Metropol

Páková na hranu vany, vanová baterie bez podomítkového tělesa. V hranatém designu. V chromovém provedení. Výška baterie je 5,4 cm.

Jak funguje vanová baterie Hansgrohe Metropol?

Vanová baterie Hansgrohe Metropol je revoluční produkt na trhu díky svému jedinečnému designu a snadnému použití. Baterie se jednoduše připevní na hranu vany a není potřeba žádné podomítkové těleso. Díky tomu je montáž rychlá a snadná a ušetříte si tak zbytečné náklady na instalaci.

Jaké jsou výhody vanové baterie Hansgrohe Metropol?

Bezpečnost a pohodlí jsou hlavními výhodami vanové baterie Hansgrohe Metropol. Díky nové technologii, která eliminuje podomítkové těleso, se snížil riziko úrazu při montáži. Navíc je ovládání baterie velmi snadné díky páčce na hraně vany. Nemusíte se uklánět nebo ohýbat, abyste regulaci prováděli.

Jaký je design vanové baterie Hansgrohe Metropol?

Design vanové baterie Hansgrohe Metropol je velmi moderní a elegantní. Baterie má hranatý tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Chromové provedení dodá baterii lesk a bude skvěle ladit s dalším koupelnovým nábytkem. Výška baterie 5,4 cm umožní snadné ovládání vody a zároveň nezabere mnoho prostoru na hraně vany.

Revoluční vanová baterie Hansgrohe Metropol

Kde nakoupit vanovou baterii Hansgrohe Metropol?

Pokud jste se rozhodli pořídit si vanovou baterii Hansgrohe Metropol, můžete si ji zakoupit na stránkách nabytekprehledne.cz. Zde najdete nejen vanovou baterii Hansgrohe Metropol, ale i další koupelnové vybavení za skvělé ceny.