Obdélníková vana Roth Classic Pro 160×70 cm – skvělá volba pro váš koupelový prostor!


O vane

Obdélníková vana Roth Classic Pro 160×70 cm je skvělou volbou pro váš koupelový prostor. Tato vana je vyrobena z akrylátu a můžete ji orientovat jak zleva, tak i zprava. Objem této vany je 160 litrů, což ji dělá dostatečně prostornou pro vaše potřeby. Nabízíme ji včetně odpadu a přepážky, obchod zde najdete: https://www.esrom.cz/produkt/obdelnikova-vana-roth-classic-pro-160m70-cm-akrylat-leva-i-prava-9050000.

Výhody akrylátových van

Akrylátové vany jsou stále populárnější mezi zákazníky koupelového vybavení a to především díky jejich mnoha výhodám. Tyto vany jsou lehké, což znamená, že je budete moci snadněji instalovat a přemístit. Dále jsou akrylátové vany odolné vůči poškrábání, což znamená, že si díky nim užijete mnoho krásných let užívání vany bez nutnosti častých oprav. Akrylát navíc dokáže udržet teplotu déle než jiné materiály, což vám přinese nižší náklady na ohřev vody a zároveň více komfortu při koupeli.

Co je zahrnuto v balení

Vana Roth Classic Pro 160×70 cm přichází bez sifonu a nožiček, proto doporučujeme, abyste si tyto součástky před nákupem dokoupili. Pokud si budete chtít vyměnit sifon nebo nožičky, musíte zajistit vodu a elektřinu, aby se voda v důsledku toho nezměnila a vana se náhodou nevyklopila.

Akrylátová vana

Akrylátová vana je zkrátka vynikající volbou pro koupelový prostor a vnaší nabídce na eshopu najdete mnoho dalších velikostí a typů, které zvládnou uspokojit vaše přání a potřeby. Tak neváhejte a zakupte si vysněnou koupelovou vanu od renomovaného výrobce Roth Classic!

Tento článek byl napsán v rámci spolupráce s eshopem Esrom.cz