Nový Orion kastrol Tonča: skvělý pomocník při vaření i servírování


Orion kastrol Tonča je unikátní pomocník ve vaší kuchyni. Je ideální pro přípravu jíšky, cibulky a mnoha dalších pokrmů. Tento kastrol spojuje funkčnost a zdravé vaření ve smaltu s možností krásného doplnění interiérů stylových kuchyní. Navíc se skvěle hodí jako dekorace na chalupy.

Kvalitní smaltové zpracování

Orion kastrol Tonča je vyroben ze smaltové oceli, což ho dělá velmi kvalitním a odolným. Smalt je materiál, který má nejen vynikající vlastnosti pro vaření (různé druhy barev umožňují značku variabilně), ale také splňuje prvky charakteristické pro zdravé vaření. V kastrolu z něj vařené jídlo neuvízne, nespálí se a navíc se do něj nechytají bakterie. Smaltované povrchy jsou velmi jednoduché na údržbu, takže se vám bude vařit mnohem snadněji.

Ideální na servírování jídla

Kromě samotného vaření je tento kastrol skvělý i na servírování jídla. Orion Tonča se skvěle hodí na typické jídlo, jako jsou koprumpáčinys brambory nebo guláš. Všechno se kastrolem jednoduše přenese na stůl a mohou si na něm lidé přímo doplňovat.

Vyberte si svůj styl

Orion kastrol Tonča přichází ve třech různých barvách – bílé, modré a červené. Vyberte si ten nejvíce odpovídající vaší kuchyni nebo chalupě a užívejte si vaření jako nikdy předtím.

Kde koupit Orion kastrol Tonča?

Orion kastrol Tonča můžete koupit na Maliboo.cz, kde si můžete vybrat ze všech tří dostupných barev. Přidáním tohoto kastrolu do vaší kuchyně se stanete skvělým kuchařem, který umí nejen vařit, ale i servírovat jídlo jako opravdový profík.

Orion kastrol Tonča

Zdroj obrázku: Pexels