Novinka! Kvalitní bio bavlněné OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ – luxusní satén pro váš pohodlný spánek, k dispozici v béžové barvě a rozměru 140/200 cm!


Novinka! Kvalitní bio bavlněné OBOUSTRANNÉ POVLEČENÍ

oboustranné povlečení

Oboustranné povlečení

Toto povlečení je užitečné díky své oboustranné konstrukci. Můžeš si tak vybrat, která strana ti přijde sympatičtější a můžeš ji použít jako vrchní nebo spodní stranu. Navíc získáš dva různé designy v jednom produktu.

Luxusní satén pro tvůj pohodlný spánek

Toto povlečení je vyrobeno z luxusního saténu. Saténový povrch má hladký a lesklý povrch, který je příjemný na dotek. Materiál se dobře drží tvaru, ale zároveň je také prodyšný, takže v létě ti nebude příliš horko a v zimě ti bude příjemně teplo. Navíc je to vhodný materiál pro osoby s citlivou pokožkou, protože je citlivý a jemný.

Béžová barva pro klidný spánek

Béžová barva je klidné a neutrální barevné řešení pro tvůj pokoj. Béžová barva totiž působí nejen klidně a příjemně, ale také je vhodná pro senzitivní lidi. Béžová barva navíc snižuje úroveň stresu a vytváří prostředí pro klidný a pohodlný spánek.

Rozměr 140/200 cm, 100% BW BIO

Toto povlečení má rozměr 140/200 cm a je vyrobeno z 100% bavlny BIO kvality. Materiály, použité k výrobě tohoto produktu, jsou kvalitní a šetrné k životnímu prostředí. Proto máš jistotu, že toto povlečení bude mít vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Součástí balení jsou také polštářky o rozměru 70/90 cm.

Na této stránce nalezneš více informací o tomto povlečení a můžeš si ho také objednat online. Nečekej a vyzkoušej si luxusní a kvalitní povlečení pro svůj klidný spánek již dnes!