Moderní obývací stěna ANTOFALLA 17 v bílém/bílém lesku: vizuální klenot pro váš domov

Vaše obývací pokoj je místem, kde trávíte mnoho času a kde přijímáte své hosty. Proto je důležité, aby byl tento prostor co nejpohodlnější a zároveň moderně zařízený. Obývací stěna ANTOFALLA 17 v bílém/bílém lesku může být tím pravým klenotem, který vašemu domovu dodá elegantní nádech.

Vzorová sestava obývacího pokoje

Uvádíme pouze jako ilustrativní příklad jedné z možných sestav, kterou lze poskládat z jednotlivých segmentů. Jednotlivé díly si je možno vybrat a koupit každý zvlášť.

Barva: korpus – bílá, dvířka – bílý lesk

Materiál: lamino 16 mm

Součástí příkladové sestavy je (šířka x výška x hloubka):

  • Závěsná skříňka typ 9 (105 x 36,8 x 40 cm) – 2 kusy v sestavě
  • Závěsná skříňka typ 6 (105 x 35 x 32 cm) – 2 kusy v sestavě

Závěsnou skříňku typ 9 je možné zavěsit nebo postavit na nožky, které nejsou součástí balení, je potřeba je dokoupit. Dodává se v demontu.

Moderní obývací stěna ANTOFALLA 17 v bílém/bílém lesku

Při pohledu na fotografii výše lze vidět, že obývací stěna ANTOFALLA 17 má moderní design a zdobí ji čisté linie. Bílá barva korpusu a bílý lesk dvířek dodají vašemu obývacímu pokoji svěžest a prostorovost. Díky svým rozměrům a praktičnosti poslouží stěna nejenom k uložení vašich věcí, ale také jako nádherná dekorace vašeho interiéru.

Pokud se rozhodnete tuto obývací stěnu zakoupit, jistě nebudete litovat. Na webu https://www.crosta.cz/produkt/obyvaci-stena-antofalla-17-bila-bily-lesk si můžete prohlédnout všechny detaily včetně možnosti zakoupení samotných segmentů.