Moderní houpací židle Xora v šedé barvě s nerezovým akcentem


Pohodlně se usaďte a užijte si chutný oběd nebo romantickou večeři

Na houpací židli ‚Ely‘ od značky XORA bude každé sousto opravdovým zážitkem! Tento šarmantní kus nábytku se Vám představuje v decentní šedé barvě. Konstrukce z ušlechtilé oceli je doplněna o sedák a opěradlo v žádaném vzhledu kůže.

Design i funkčnost
Díky pěnovému čalounění se Vám bude velmi pohodlně sedět. Skvělým designovým i funkčním doplňkem je praktické držadlo pro snadnou manipulaci ve Vaší jídelně. Tato houpací židle je jednoduše znamenitá!

Specifikace
– TYP:Y-581,VZHL.KŮŽE ŠEDÁ 8896
– KONSTR./DRŽADLO Z UŠL.OCELI
– Š/V/H:43/98/58CM,NOSNOST 140KG

Unikátní akcent – nerezová ocel

Houpací židle ‚Ely‘ v šedé barvě se svým originálním akcentem z nerezové oceli nezůstane bez povšimnutí. Tento moderní kus nábytku se dokonale hodí do moderních interiérů plných kovových prvků a minimalistických linií.

Pěnové čalounění a praktické držadlo
Jednou z hlavních výhod této pohodlné houpací židle je pěnové čalounění, které Vám poskytne maximální komfort. Navíc, praktické držadlo Vám usnadní manipulaci s touto skvělou židlí.

Ukázka v interiéru

Houpací židle Xora v šedé barvě s nerezovým akcentem v interiéru

Závěr

Pokud hledáte moderní a pohodlnou houpací židli pro svůj domov, určitě neváhejte sáhnout po této nádherné židli od značky XORA. Její jedinečný dizajn a pěnové čalounění Vám přinesou nejen pohodlí, ale i radost z každého posezení. Vyzkoušejte si ji ihned a uvidíte, že se stanete jejím velkým fanouškem!

Pro více informací a objednání navštivte tuto stránku.