Leonardo Karafa 0,7 l – kvalitní sklenice pro váš nejlepší pitný zážitek

Leonardo Karafa je kousek, který stojí za to si pořídit. Toužíte po tom, aby vaše domácí pohostení bylo úchvatné a zároveň praktické? Kvalitní sklo a moderní design se totiž mohou skutečně sladit. Právě takovou kombinací vyniká karafa Spiritii.

Vychutnejte si pití jako nikdy dříve

Tento výrobek od značky LEONARDO představuje velký objem o objemu 0,7 l. To znamená, že si vodu, ovocnou šťávu, či pro inspiraci třeba nějaký fancy drink navozený ledovými kousky vychutnáte s velkým komfortem. Průhledná nádoba, která připomíná skutečný prosklený předmět v moderním designu, nádobe dodává vzhledový ráz. Zároveň má i funkční využití. Díky tomu budete mít možnost sledovat množství, které máte v karafě k dispozici.

Udělejte si pohodový den s dobrým jídlem a pitím

Nejenže je tento kus praktický, ale také je to skvělý designový doplněk na vašem stole. Jsou chvíle, kdy se chceme setkat s nejdražšími lidmi kolem nás. Tato karafa s uzávěrem je to nejlepší pro chvilky s těmi, které máte rádi! Pokud máte kvalitní jídlo, určitě by ani nemělo chybět správné pití. A právě v tom vám pomůže vaše nová karafa. Nezáleží na tom, jestli je to důležitá večeře u svíček nebo relaxační chvíle s knihou. Udělejte si pohodový den s dobrým pitím a jídlem a nechte se rozmazlovat ve stylu.

Leonardo Karafa

Pro více informací a koupě navštivte www.maliboo.cz/produkt/leonardo-karafa-0-7-l