Královsky modrá sametová rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Astre 315 cm – levá: Váš luxusní kousek do obývacího pokoje!


Luxus, pohodlí a moderní design v jednom

Pohovka Astre od značky Windsor & Co přináší do vaší společenské místnosti nejen neuvěřitelný luxus a designový prvek, ale také maximální pohodlí pro celou rodinu. Tuto pohovku oceníte při každodenním užívání, ať už se jedná o posezení s rodinou při sledování filmů, čtení knihy nebo odpočinku po náročném dni v práci.

Rozložení pro nečekané návštěvy

V případě nečekaných návštěv můžete hravě rozložit pohovku a vytvořit tak místo na přespání. Díky tomu budete mít vždy připravené místo pro své hosty, aniž byste museli kupovat další postel.

Úložný box pro snadné uschování věcí

Astre navíc disponuje úložným boxem, kam lze uschovat deky i polštáře a mít vše ihned po ruce. Díky tomu nebudete muset hledat místo, kde byste vaše věci uschovali a zařídíte si tak jednoduché řešení pro úschovu.

Vysoce odolná sametová látka

Pohovka Astre je čalouněná vysoce odolnou sametovou látkou proti oděru, tudíž vám bude sloužit mnoho let a zároveň se stává skvělým adeptem i pro komerční prostory. Královsky modrá barva této pohovky přinese do vašeho interiéru luxusní vzhled a jedinečný styl, kterým si získáte pozornost vašich hostů.

Zakoupit zde:

Klikněte zde pro nákup této luxusní pohovky pro váš domov!

Pohovka Astre

Pohovka Astre v obývacím pokoji