Komfortní Šedá manšestrová podnožka Lecomte od Bobochic Paris


Proč byste měli zvážit tuto podnožku

Jistota pohodlného sezení – Podnožka Lecomte od Bobochic Paris je vyrobená z kvalitního manšestru, který dodává pocit měkkosti a hladkosti pod vaše nohy. Během dlouhého sezení vám poskytne perfektní podporu a pohodlný pocit.

Zlepšení cirkulace – Díky této šedé manšestrové podnožce se vaše krevní oběh zlepší a vy se budete cítit relaxovanější. Při práci u stolu či během večerního odpočinku si ji přitáhnete k sobě a užijete si chvíli klidu.

Zaujme každého svým designem – Podnožka se svým luxusním vzhledem zaujme každého, kdo ji uvidí. Je to nejen praktický doplněk vašeho interiéru, ale také elegantní dekorace, která vašemu prostoru dodá šmrnc.

Popis produktu

Tato šedá manšestrová podnožka Lecomte – Bobochic Paris je ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat pohodlí se stylovým designem. Vyrobená z vysoce kvalitního materiálu, nabízí dokonalou podporu pro vaše nohy a zároveň se stane vynikající dekorací vaší obývací nebo ložnice.

Díky své šedé barvě se snadno sladí s každým typem nábytku a také s barevnými motivy v interiéru. Podnožka měří 50 x 50 x 43 cm a je lehká, což umožňuje snadné přemístění z jednoho místa na druhé.

Cena a dostupnost

Cena: 2 990 Kč

Pokud vás tato podnožka zaujala, můžete ji zakoupit na webové stránce NabytekHNED.cz. Nabídka platí do vyprodání zásob, tak neváhejte a jednoduše si tuto skvělou podnožku pořiďte.

Obrázky produktu

Šedá manšestrová podnožka Lecomte – Bobochic Paris
Šedá manšestrová podnožka Lecomte – Bobochic Paris