KARE Design Lustr Nilay: Elegance v novém bílém kabátě s průměrem 50 cm

KARE DESIGN Lustr Nilay – bílý, 50cm: Milujete lampiony? Lustr Nilay vám je bude připomínat! Ocelová kostra z jemných drátků je potažená mosazí a povlečena bílou látkou z polyesteru. Stínidlo ve tvaru lampionu je vhodné do kuchyně, jídelny i ložnice. Krásný lustr perfektně doladí moderní i stylové interiéry.

Popis produktu

KARE Design Lustr Nilay je lustr ve velikosti 50cm, který vám okamžitě připomene lampiony. Tento lustr má ocelovou kostru z jemných drátků, která je potažená mosazí a povlečená bílou látkou z polyesteru. Tento lustr bude skvělým doplňkem jakéhokoliv interiéru, ať už se jedná o moderní nebo stylový pokoj.

Luster Nilay je také velmi praktický – během dne funguje jako sympatická dekorace, která zdobí váš pokoj a přidává mu na eleganci. Večer pak tento lustr dokáže zalít váš interiér tlumeným světlem, které mu dodává příjemnou atmosféru.

Specifikace produktu

KARE Design Lustr Nilay má průměr 50cm a je vyroben z ocelové kostry s mosazným potahem. Jeho stínidlo je pak vyrobeno z bílé látky z polyesteru. Tento lustr má také praktickou vlastnost, že můžete nastavit jeho výšku podle vašich potřeb.

Kde zakoupit tento produkt?

Pokud vás zaujal KARE Design Lustr Nilay, můžete si ho objednat na tomto odkazu. Tento lustr si můžete dopřát za příznivou cenu a bude skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Závěr

KARE Design Lustr Nilay je krásný lustr ve velikosti 50cm, který dokáže doladit jakýkoliv moderní či stylový interiér. Jeho zajímavý design připomínající lampiony a bílý odstín mu dodávají na eleganci. Tento lustr také skvěle svítí a dokáže dodat vašemu pokoji příjemnou atmosféru. Pokud vás zaujal, rozhodně si ho tedy můžete objednat.Nový textový dokument