KARE Design Koberec Harmony 170x240cm: Nadčasová excentrickost pro vaše domácí interiéry

Koberec Harmony od značky KARE DESIGN je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svých interiérů vnést nadčasovou eleganci a excentrickost. S jeho černou barvou a béžovými odstíny se dokonale hodí k moderním, minimalistickým, ale i k tradičním interiérům.

Popis koberce

Koberec Harmony je velikosti 170x240cm a dokonale se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Díky jeho rozměrům můžete koberec umístit pod konferenční nebo jídelní stůl a vytvořit tak útulnou atmosféru v místnosti. Můžete ho umístit i do volného prostoru a vytvořit tak krásný kontrast s podlahovou krytinou.

Vrchní část koberce je vyrobena z bavlny s příměsí polyesteru, což ho dělá jemným a příjemným na dotek. Spodní část koberce je bavlněná a opatřená protiskluzovým povrchem z izoprenové gumy, čímž se zajistí, že se na koberci nebudete sklouzávat. Koberce jsou vyráběny všíváním příze do podkladové tkaniny na všívacích strojích. Tento způsob výroby dodává kobercům vysokou kvalitu.

Vhodný do různých interiérů

Koberec Harmony se hodí do různých druhů interiérů. Pokud máte moderní, minimalistický byt, tento koberec dokonale zapadne jako doplněk do prostoru. Jeho jednoduchost a přitom excentrickost, ho činí velice zajímavým prvkem, kterým můžete zútulnit svůj interiér.

Vhodný je však i do tradičních interiérů, třeba do venkovského stylu. S béžovými odstíny a černým lemováním se krásně vyjímá na starých dřevěných podlahách nebo k pleteným košťatům.

Zakoupit kus přímo na Nabytekted.cz

Nyní máte možnost tento krásný KARE Design Koberec Harmony 170x240cm pořídit přímo na Nabytekted.cz. Tento e-shop nabízí širokou škálu nábytku a doplňků pro váš domov. Nabízí kousky, které vhodné pro široké spektrum zákazníků. Své produkty mají osvědčené a řadí se tak mezi nejkvalitnější na českém trhu.

KARE Design Koberec Harmony 170x240cm: Nadčasová excentrickost pro vaše domácí interiéry

Pokud patříte mezi jedince, kteří chtějí doma kvalitní a zajímavý nábytek, určitě zavítejte na stránky Nabytekted.cz a vyberte si kus pro svůj domov.