Jantarově hnědé závěsné světlo Halo Design Ball Ball 32 cm – skleněná elegance pro moderní interiér

Elegantní závěsné světlo Halo Design Ball Ball vás zaujme svým originálním a hravým tvarem. Přesně jak název napovídá, stínidlo z jantarově hnědého skla totiž vypadá jako míč. Díky jeho jemným křivkám a zdobným vertikálním liniím se světlo stane ozdobou interiéru a přinese s sebou útulné osvětlení.

Stylové a moderní

Závěsné světlo Halo Design Ball Ball je skvělou volbou pro každý moderní interiér, který si váží stylového doplňku. Tento kousek je totiž skutečně neobyčejný a upoutá pozornost díky svému jantarově hnědému sklu. Jeho tvar je hravý a svěží, takže se hodí do moderního a mladistvého prostoru, stejně jako do luxusně vybaveného interiéru, který je plný sofistikovaných a unikátních detailů. Jantarová barva navíc přináší do interiéru teplé a příjemné světlo, které pomůže k vytvoření útulné atmosféry.

Kvalitní provedení

Závěsné světlo Halo Design Ball Ball je vyrobeno z kvalitního skla, které je odolné a zároveň elegantní. Jeho stínidlo se hezky leskne, takže se bude hodit do prostor s moderním a minimalistickým vybavením. Kromě krásného designu má toto světlo také vysokou kvalitu osvětlení. Je vhodné do místností, kde je třeba kvalitní a příjemné světlo, například v obývacím pokoji, v ložnici nebo v kuchyni. Závěsné světlo se dodává bez žárovky, takže si můžete vybrat typ, který vám nejvíce vyhovuje.

Můžete si vybrat z několika velikostí a barev

Závěsné světlo Halo Design Ball Ball je k dispozici ve třech velikostech – 15 cm, 25 cm a 32 cm. Mohou se tak snadno přizpůsobit velikosti místnosti, do které budou umístěny. Kromě toho můžete vybírat také z několika barev. Pokud preferujete jantarovou barvu, pak vám bude tento model Ball Ball určitě vyhovovat. V nabídce je ale také transparentní provedení, nebo také kouřově šedé sklo.

Vyberte si z nabídky závěsných světel Halo Design Ball Ball na
této stránce
a dopřejte si do svého interiéru elegantní sklenění kousek, který skvěle vypadá a zároveň poskytuje kvalitní světlo. Budete s ním nejen spokojeni, ale také jej budete obdivovat jako stylový doplněk vašeho moderního bydlení.

Jantarově hnědé závěsné světlo Halo Design Ball Ball 32 cm

Pozn.: Žárovka není součástí balení.