Hořčicově žlutá trojmístná pohovka MICADONI LEONA s černou podnoží – luxusní kousek do každého interiéru

Najít pohovku, která je elegantní a praktická zároveň, je velmi obtížné. Trojmístná pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se černě lakovaná podnož a sametové čalounění, udržuje design svěží.

Pohovka Leona je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak lůžko, pro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.

K čištění

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

pohovka

Pohovka Leona je skutečně tím pravým luxusním kouskem, který by měl najít místo v každém interiéru. Je to pohovka, kterou lze využít jak pro sezení, tak pro spánek. Trojmístná verze je dostatečně prostorná i pro ulehnutí více osob. Pohovka Leona značky MICADONI je jedním z nejlepších modelů, které dnes na trhu najdete.

Více informací k produktu a možnosti nákupu zde.

pohovka detail

Nemusíte hledat dál, chcete-li do svého interiéru přidat něco, co skutečně vynikne. Pohovka Leona značky MICADONI je kombinací bohatého, sofistikovaného stylu a vysoké funkčnosti. Vybrat si můžete z několika velmi atraktivních barev, které dokáží podtrhnout atmosféru jakéhokoli interiéru. Rozhodněte se pro kvalitu, styl a pohodlí, které vám nabízí pohovka Leona.