Hnědý konferenční stolek DUTCHBONE CATH s mangovým dřevem vysoký 66 cm

Konferenční stolek DUTCHBONE CATH upoutá pozornost svou originálně tvarovanou podnoží. Ta díky štíhlým kruhům působí atmosférickým dojmem a v interiéru skvěle vynikne. Cath je dostupný také v podobě odkládacího stolku, se kterým budou tvořit dokonalý a stylový pár.

Mangové dřevo a jeho vlastnosti

Použité mangové dřevo s sebou navíc přinese útulnou a hřejivou atmosféru s nádechem luxusu. Tento druh dřeva patří k velmi kvalitním a odolným materiálům pro nábytek. Mangové dřevo má navíc pevnou strukturu, která se snadno opracovává.

Další vlastnosti konferenčního stolku DUTCHBONE CATH

Tato atraktivní a originální designovka rozhodně stojí za zvážení! Konferenční stolek DUTCHBONE CATH má výšku 66 cm a dokonale se hodí pro použití v obývacím pokoji nebo kanceláři. Jeho hmotnost je přibližně 10 kg a výrobce uvádí, že je konferenční stůl nášlapný a vydrží zátěž až 50 kg.

Jaký interiér se hodí pro tento konferenční stolek?

se skvěle hodí do interiéru, který je stylizovaný do některého z moderních stylů. Například do industriálního stylu, kde se barevně vyznačuje kombinací tmavých a živých barev, dřeva a kovu.

Doplňky k tomuto konferenčnímu stolu

Doporučujeme doplnit tento krásný konferenční stůl o dekorační předměty, které navodí dokonalou a harmonickou atmosféru, nebo o křesla a sedačky, které budou sladěny s celkovým vzhledem tohoto nábytkového kousku. Pro doplnění interiéru můžeme doporučit například malé koberce nebo různé dekorační polštáře v podobné barvě, jako má tento krásný konferenční stůl.

Proč nakoupit konferenční stolek DUTCHBONE CATH s mangovým dřevem vysoký 66 cm?

Konferenční stolek DUTCHBONE CATH s mangovým dřevem vysoký 66 cm je kvalitní a stylový kus nábytku, který skvěle zapadne do interiéru, který preferuje moderní design. Kromě toho nabízí praktické odkládací místo pro úschovu občerstvení, knih nebo časopisů. Proto jako zákazník dáváme tento konferenční stůl do doporučených položek.

Pro více informací o konferenčním stolu DUTCHBONE CATH s mangovým dřevem, navštivte webové stránky https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/hnedy-mangovy-konferencni-stolek-dutchbone-cath-66-cm .