Euroart vícebarevné nástěnné hodiny o rozměru 30/30 cm

Chcete mít u sebe v pokoji originální nástěnné hodiny? Pak jistě oceníte hodiny od značky Euroart. Tyto hodiny jsou nejen praktické, ale také krásně vypadají a ozdobí každý interiér. Hodiny jsou vícebarevné a mají rozměry 30/30 cm, což z nich dělá velmi univerzální doplněk k vašemu domovu.

GU-30X30

Tyto hodiny mají označení GU-30X30 a jsou jednoduché na ovládání. Nemusíte se obávat, že by vám čas nešel po ruce, protože se na hodiny jednoduše podíváte a uvidíte, kolik je hodin. A abyste nemuseli vždy řešit, jaké je aktuální datum nebo kolikátý den v týdnu je, tak se tyto hodiny vyznačují i těmito údaji.

Euroart hodiny

Vybírat můžete ze dvou typů hodinových ručiček – kliknutím na odkaz EUROART NÁSTĚNNÉ HODINY, vícebarevná, 30/30 cm – GU-30X30 – TIME TO WALK – 5003 se dostanete na stránku s produktem, kde si můžete podívat na detaily spojené s tímto artiklem a také si vybrat, zda chcete hodinové ručičky s číselníkem, nebo bez něj.

Nejen praktické, ale i originální

S danými hodinami získáte nejen praktický doplněk, ale také ozdobu do vašeho bytu nebo domu. Využijte šanci na to, přidat do vašeho obydlí originální kousek, o kterém budou vaši hosté mluvit ještě dlouho poté, co od vás odejdou.

Euroart hodiny

Zkrátka s hodinami od Euroart nešlápnete vedle. Praktický doplněk, který zároveň vypadá skvěle, co víc si přát?