ELO Pánev na smažení s nepřilnavým povrchem ILAG® – 20 cm

je skvělou volbou pro všechny ty, kteří chtějí připravovat vynikající jídla s minimálním množstvím tuku a přitom zachovat maximální chuť a výživnou hodnotu. Tato kvalitní pánvička je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a nabízí skvělou možnost pro zdravé vaření.

PÁNEV NA SMAŽENÍ, nepřilnavý povrch ILAG®, 20 cm – ČERNÁ – 20 CM

je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které zaručují dokonalé výsledky. Povrch s námiřníkem ILAG® je speciálně navržen tak, aby vaše jídlo nepřichytilo a neulpělo na dně pánve. Tím nejenže snížíte nutné množství tuku, ale také si ušetříte spoustu práce při umývání. Pánvička s nepřilnavým povrchem také zajišťuje rychlejší a efektivnější přenos tepla, což znamená rovnoměrné a dokonalé propečení všech potravin.

Pánev ELO

je vyrobena z kvalitní oceli a chrání ji odolná vrstva černého smaltu. Tuto pánvičku můžete používat na jakémkoli typu sporáku, včetně indukčního. Ergonomický tvar rukojeti a nízká hmotnost zajišťují snadné ovládání a manipulaci s pánví během vaření.

Objednejte si ELO Pánev na smažení nyní!

Pokud chcete ochutnat výborná jídla s minimálním množstvím tuku a přitom ušetřit spoustu času a úsilí, je tou nejlepší volbou pro vás. Objednejte si ji dnes a začněte vařit jako profesionál. Kupte si zde!

Pánev ELO