Dieter Knoll MIDI skříňka – styl a funkčnost ve dřevěné variantě!

Vybavit si koupelnu stylovým nábytkem ve velmi dobré kvalitě je tou správnou volbou pro všechny, kdo dbají na svůj vkus a kvalitu. Pokud patříte mezi ně, vsaďte na skříňku od značky DIETER KNOLL! Tento nábytek s rozměry cca 30 x 121 x 17 cm (Š x V x H) zaujme atraktivním dekorem dub.

Skříňka s praktickým zrcadlem a mnoha úložnými prostory

Skříňka se pyšní praktickým zrcadlem na přední straně, kterého ocení každý člověk. Za dvířky s tlumením a systémem soft-close jsou pro vaši kosmetiku připraveny hned tři skleněné police. Tyto police můžete nastavit podle vašich vlastních potřeb a pořadí. Skříňka je ideální pro uložení všech důležitých kosmetických potřeb, které vám pomohou vytvořit dokonalý look a péči o pleť.

Chcete si pořídit tuto skříňku do své koupelny co nejdříve? Pak neváhejte a objednejte si ji hned z našeho e-shopu. Pokud budete mít zájem, můžete si koupit i další kusy nábytku ze stejné série a být trendy. Nábytek ze série DK2-MS30-06-R-170 včetně skřínky, kterou právě objednáváte, v dubovém dekoru RIVIERA a s rozměry šířky cca 30 cm už čeká na vás.

Pro přímý nákup této skříňky klikněte sem

Stylově a kvalitně za skvělou cenu

Dieter Knoll MIDI skříňka je ideální volbou pro všechny, kdo touží po stylovém a funkčním nábytku. Díky této skříňce si můžete užívat dokonalý vzhled vaší koupelny, na kterou budete moci být celkově pyšní. Výhodou je materiál, dubové dřevo, který je zárukou kvality. Můžete být proto jistí, že tento nábytek vám bude sloužit po mnoho let.

Přemýšlíte o pořízení této skříňky a chcete být trendy všechny vaše návštěvy? Pak se neváhejte rozhodnout! Nábytek značky Dieter Knoll je tím pravým řešením pro všechny, kdo u nábytku hledají jak kvalitu, tak stylovost.

Dieter Knoll MIDI skříňka

Využijte naší nabídky a objednejte si nějaký kus z této série pro vaši koupelnu. Nízká cena a vysoká kvalita – to je Dieter Knoll!