Dětská postel Kiki 7 o rozměru 90×200 cm od Adeko pro spokojený spánek dětí

Dětská postel Kiki 7

Dětská postel je důležitou součástí vybavení dětského pokoje. Nabízíme vám dětskou postel Kiki 7 od značky Adeko. Tato postel má rozměr 90×200 cm, který stačí až do konce dětského věku. Rozhodně se nebudete muset starat o to, že by vaše dítě postel rychle přerostlo a vy byste museli investovat do nové.

Kiki 7 – Adeko

Tento model dětské postele se jmenuje Kiki 7 a pochází od českého výrobce nábytku Adeko. Zde se zaměřují na kvalitní dřevěný nábytek za rozumnou cenu. Dětská postel Kiki 7 se zároveň hodí do každého interiéru. Je k dispozici bílá a šedá barva, takže si vyberete dle vašich představ. Postel je vyrobena z kvalitního kvalitního masivu borovice, který je velmi pevný a odolný.

Dětská postel Kiki 7 bílá

Spokojený spánek dětí

Důležitou vlastností dětské postele je samozřejmě to, jak dobře na ní spí vaše dítě. Dětská postel Kiki 7 je vybavena roštem s pevnými latěmi, který je dostatečně tuhý. Tím zajistíte, že se vaše dítě nebudete probouzet s bolavými zády. Postel má také dostatečně vysoké lamelové zábrany, takže se nebudete muset bát, že by dítě spadlo z postele během spánku.

Nyní ke každému nákupu dětské postele Kiki 7 od Adeka dostanete dárek. Tímto dárkem jsou zajímavé nálepky pro malé kutily.

Pokud chcete vašemu dítěti zajistit kvalitní a pohodlný spánek, můžete si vybrat dětskou postel Kiki 7 od Adeka. Tuto postel můžete zakoupit na nabytekhned.cz a udělat vaše dítě opravdu šťastné.