Designové otočné křeslo KOMODO od Tempo Kondela ve stylu petrolejová/černá – ochutnejte kombinaci elegance a pohodlí!


Tempo Kondela je česká firma, která se specializuje na designový nábytek s čistými liniemi a elegantním vzhledem. Jejich kreativní tým našel inspiraci v moderním designu, kterou zhmotnil v nábytekových kouscích jako je například nové otočné křeslo KOMODO.

Nadčasové čalouněné křeslo KOMODO v elegantním stylu.

Jedná se o vysoce kvalitní křeslo, které se vyznačuje nadčasovým designem a měkkým nadýchaným čalouněním, které bude tvořit dokonalé místo k odpočinku a relaxaci. Síla otočného křesla KOMODO spočívá v jeho harmonii – kombinaci elegance a pohodlí.

O jeho stabilitu se starají pevné kovové nohy v černé barvě. Tyto nohy zajistí, že křeslo bude stát pevně na místě a nabídnou Vám bezpečnost při pohybu.

Rozměry otočného křesla KOMODO jsou rovněž věrné jeho nadčasovému charakteru. Šířka sedu činí 40 cm, hloubka sedu dosahuje 47 cm a celková výška tohoto krásného křesla je 97 cm.

Extra měkké nadýchané čalounění tohoto otočného křesla se postará o Vaše pohodlí. Sedák a opěrka jsou nejen pohodlné, ale také pevně zapojené, aby vydržely dlouhodobé používání.

Materiál: petrolejová látka / kov, černý

Materiál využitý při výrobě otočného křesla KOMODO odpovídá jeho nadčasovému krásnému stylu. Na jedné straně má křeslo kovové černé nohy, které nabízejí jeho stabilitu. Na druhé straně má křeslo petrolejovou látku, která propůjčuje křeslu neuvěřitelný lesk a pevnou konstrukci.

Petrolejová látka v kombinaci s černým kovem je jedním z nejoblíbenějších trendů v oblasti moderního nábytku. Obecně je považována za univerzální barvu, která se hodí do každého interiéru.

Rozměry (ŠxHxV): 67x72x97 cm, výška sedu: 45 cm, hloubka sedu: 47 cm, šířka sedu: 40 cm

Pokud hledáte otočné křeslo, které bude perfektně zapadat do Vašeho interiéru, pak je otočné křeslo KOMODO od Tempo Kondela přesně to, co hledáte. Na trhu se setkáte s mnoha různými druhy křesel, ale toto křeslo se vyznačuje svým nadčasovým stylem a využitým materiálem.

Pokud máte pochybnosti nebo se chcete zeptat na více informací, pravděpodobně to nejlépe zjistíte osobní návštěvou v našem prodejním salonu, nebo návštěvou našeho webu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/tempo-kondela-designove-otocne-kreslo-komodo-petrolejova-cerna .

Dodávané v demontu.

otočné křeslo KOMODO od Tempo Kondela v zelené barvě

otočné křeslo KOMODO od Tempo Kondela v bílé barvě

otočné křeslo KOMODO od Tempo Kondela v hnědé barvě