Designové nástěnné hodiny Lowell 14888 s průměrem 34 cm

Kvalitní značkové nástěnné hodiny značky Lowell s motivem roztomilého pejska budou jistě díky svému vzhledu skvělým doplňkem každého interiéru. Líbit se budou nejen dětem, ale určitě i všem milovníkům domácích mazlíčků.

Designové nástěnné hodiny jsou nejen praktické, ale i krásné

. Tyto hodiny jsou skvělou volbou pro ty, kteří si rádi vychutnávají krásu a kvalitu. Pejsek na ciferníku dodává hodinám svůj jedinečný nádech a podtrhuje tak roztomilý vzhled.

Výhodou je dobře čitelný ciferník s kovovými ručičkami a quartzový strojek poháněný baterií. Hodiny tak nejen krásně vypadají, ale jsou i funkční a praktické. Díky preciznímu pohybům ručiček se budete vždy řídit správným časem.

Italská firma Lowell

Italská firma Lowell se specializuje na výrobu hodin od roku 1972. Trendy designy a kolekce pro tuto značku navrhují s jemným italským citem známá studia, které následně firma Lowell přetváří do svých produktů úspěšně již několik desítek let, které vyváží do celé Evropy.

Klikněte zde pro více informací o designových hodinách Lowell 14888 a objednejte si tyto krásné nástěnné hodiny do svého interiéru ihned.

Designové nástěnné hodiny Lowell 14888 s průměrem 34 cm

jsou skvělou volbou pro milovníky krásy a kvality. Docení je také všichni, kteří mají rádi zvířata a hledají krásné doplňky do svého interiéru.