Cestujte stylově s termohrnkem Banquet ARTY v růžové barvě s objemem 450 ml!


Stylový a praktický doplněk pro každou cestu

Termohrnek Banquet ARTY v růžové barvě o objemu 450 ml je praktickým doplňkem pro každou cestu. Nejenže vypadá skvěle, ale navíc udrží váš oblíbený nápoj teplý nebo chladný po dlouhou dobu.

Teplota nápoje po dlouhou dobu

S dvoustěnným cestovním termohrnkem Banquet ARTY můžete být klidněji na cestách. Hrnek udrží nápoje teplé až po dobu 12 hodin a vychlazené až 24 hodin. To znamená, že si můžete užít teplý čaj nebo kávu na dlouhých cestách nebo si vychutnat chladné osvěžení v horkých letních dnech.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Vnější část termohrnku Banquet ARTY je vyrobena z nerezi 201, což znamená, že je odolný proti poškrábání a korozi, takže se nemusíte bát, že se rychle zničí. Vnitřní část z nerezi 304 je nejen odolná, ale také nezanechává žádné zbytky po nápoji, takže se snadno čistí. Víčko z plastu na závit pak zajišťuje, že se váš nápoj nevylije, a dá se snadno otevírat a zavírat.

Rozměry a design

Termohrnek Banquet ARTY má vrchní průměr 8,8 cm, spodní průměr 7 cm a výšku 16,8 cm. Design vám umožní, aby hrnek zapadl do většiny držáků v autě nebo do brašny, takže ho můžete vzít kamkoliv s sebou.

Nakupujte z pohodlí domova

Chcete-li si objednat termohrnek Banquet ARTY v růžové barvě, přejděte na tuto stránku. Ušetřete svůj čas na nákupu z domova a můžete si být jisti, že přijde včas k vám.

Termohrnek Banquet ARTY růžové barvy