Béžový sametový puf MICADONI – dokonalá výbava pro váš interiér!

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky pufu Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno z látky s jemným leskem.

Puf je ideální volbou ke křeslu nebo pohovce ze stejné kolekce. Jeho luxusní sametové čalounění vás a vaše blízké nadchne. Elegantní a nadčasový puf se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Celý puf doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Tento puf je perfektním doplňkem do vašeho interiéru, který vám dodá komfort a eleganci zároveň. Objednejte si ho nyní na Brega.cz!

Béžový sametový puf MICADONI
Béžový sametový puf MICADONI
Béžový sametový puf MICADONI