Béžovo-žlutá kuchyňská rukavice s včelími motivy od Cooksmart ®

Kuchyňská chňapka je základem kulinářské výbavy, která by u vás rozhodně neměla chybět. Anglická značka Cooksmart ® ještě navíc přidává půvabný venkovský design a kvalitní materiál v podobě 100% bavlny.

Design rukavice

Tento model kuchyňské rukavice má béžovou základní barvu s žlutými včelími motivy, které příjemně proloží vaše kuchyňské vybavení. Rukavice je navíc velmi praktická a snadno omyvatelná.

Béžovo-žlutá kuchyňská rukavice s včelími motivy od Cooksmart ®

Výhody použití bavlněné rukavice

Použití bavlněné rukavice má několik přínosů pro vaše kuchyňské aktivity. Zaprvé je bavlna úžasně měkká na dotek, takže rukavicí budete moci ochránit své ruce před horkem a ostrým nářadím. Kromě toho je bavlna prodyšná a velmi hygienická, takže se nemusíte bát o zdravotní rizika.

Detail bavlněné kuchyňské rukavice Cooksmart ®

Praktická použití kuchyňské rukavice

Tato kuchyňská rukavice je ideální nejen na vaření a pečení, ale také při grilování nebo vychytávání zbytků z trouby. Jistě oceníte, že můžete rukavici jednoduše navléknout a nasadit stejné rukavice na obě ruce.

Standartní zobrazení bavlněné kuchyňské rukavice Cooksmart ®

Kde koupit kuchyňskou rukavici od Cooksmart ®?

Jestliže vás rukavice zaujala, můžete ji zakoupit na stránkách Nábytek pro život, kde najdete i další produkty od značky Cooksmart ®.

Komprese bavlněné kuchyňské rukavice Cooksmart ®