Anděl dekorační X2948 – krásný doplněk do vánoční výzdoby

Vánoční čas je obdobím, kdy všichni snažíme okolo sebe vytvořit příjemnou a pohodovou atmosféru. Kromě vůně vánočního pečiva, výzdoby stromečků a světýlek v oknech, můžete do svého domovu přidat i dekorační prvky, které dotvoří celkový dojem. Jedním z nejkrásnějších doplňků do vánoční výzdoby je určitě Anděl dekorační X2948.

Anděl dekorační X2948

Anděl dekorační X2948 na svíčku

Tento krásný anděl není jen obyčejnou figurkou, ale můžete ji využít i jako držák na svíčku. Jeho sukně slouží jako ozdobný koš, do kterého můžete dát malou čajovou svíčku. Anděl tak rozjasní váš interiér nejen svým krásným designem, ale i světlem plápolajícího plamínku.

Anděl dekorační X2948 je navyzdor křehkému a křišťálově čistému vzhledu velmi stabilní a pevný. Tento držák na svíčku disponuje prostornou a pečlivě zpracovanou sukní, což zajišťuje, že svíčka zůstane na svém místě a neohrozí váš domov požárem. Celkové rozměry anděla jsou 16 x 14 x 15 cm.

Krásná figurka anděla

Při pohledu na Anděla dekorační X2948 si určitě nevyhnete jeho nadýchanému tělu, ozdobné mašli, nebo květinovým zdobeným prvkům. Jedná se o perfektní kombinaci jemnosti a elegance, kterou ocení snad každý milovník dekoračních předmětů. Anděl je vyroben z křišťálového skla, což z něj dělá velmi křehký a přitom unikátní kousek.

Můžete si být jisti, že tato figurka bude ozdobou vašeho domova mnoho let, neboť její rozměry a celkový design jsou stvořeny tak, aby poskytovaly vynikající stabilitu a pevnost.

Andělská sukně s dalšími možnostmi využití

Pokud vás inspiruje Anděl dekorační X2948 stejně jako nás, určitě si vyzkoušejte úplně nový způsob využití jeho sukně. Vložte do ní okvětní lístky růží a do středu umístěte malou svíčku. Dechberoucí vůně květin a svíčky se tak promíchají a vytvoří dokonalou atmosféru pro vánoční večery.

Anděl dekorační X2948 nabízí i další možnosti využití jeho prostorné sukně. Do ní můžete umístit malé ozdoby, konfety nebo útržky vánočních dárkových obalů. Pro jedinečnou a originální vánoční výzdobu objednejte Anděla dekoračního X2948 hned teď.

Pro objednání Anděla dekoračního X2948 klikněte zde.