AG Art Samolepicí bordura 3D Woody – přírodní design do vašeho interiéru!


Přírodní design do vašeho interiéru

AG Art Samolepicí bordura 3D Woody je ideálním doplňkem pro všechny, kteří milují přírodní design a chtějí ho přenést i do svého interiéru.

Máte ve svém domově dřevěný nábytek nebo doplňky? Pak se vám jistě bude hodit tato bordura. Díky svému realistickému dřevěnému vzoru dokáže perfektně ladit s vaším nábytkem a vytvořit útulnou atmosféru.

Snadná aplikace do vašeho interiéru

Velice snadno se nanáší. Na čistý a hladký povrch nakreslíte vodorovnou čáru a aplikujete borduru. Před konečným přitisknutím se ujistěte, že je bordura umístěna správně.

Pro usnadnění nalepení je možné borduru mírně zahřát fénem. Aplikaci je nutné provést přímo na zeď a ne na potapetovaný povrch. Pokud potřebujete borduru odstranit, stačí za ní jen lehce zatáhnout.

Kombinování s jinými fototapetami

Můžete jí použít samostatně nebo v kombinaci s jinými fototapetami. Díky svému realistickému dřevěnému vzoru dokáže perfektně ladit s ostatními tapetami a vytvořit tak jedinečný vzhled vašeho interiéru.

AG Art Samolepicí bordura 3D Woody

Upozornění pro bezpečné používání

Tento produkt je určen výhradně pro dekorační účely a může být aplikován pouze dospělými osobami nebo pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let z důvodu nebezpečí udušení.

Produkt je vyroben v EU. Můžete být tedy jistí, že se jedná o kvalitní výrobek, který splňuje všechny evropské normy a předpisy.

Závěr

AG Art Samolepicí bordura 3D Woody je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého interiéru přinést přírodní design. Je snadno použitelná, dokáže perfektně ladit s ostatními tapetami a vytvořit tak jedinečný vzhled vašeho interiéru. Pokud hledáte kvalitní a designovou borduru, zvolte právě tento produkt.